Wednesday, June 15, 2022

Wednesday, June 8, 2022

Tuesday, June 7, 2022

and off we go!

lunch

at rileys fish shack, tynmouth
met de voetjes in het zand :-)

good bye alnmouth

from the train

good bye, alnmouth beach!

lovely to meet you, I'm off to the ferry now

Monday, June 6, 2022

langs het kustpad

in northumberland

langs het kustpad

geen puffins

ik wilde een boottochtje maken naar de Farne-eilanden om papegaaienduikers te zien…. helaas motorpech toen we 20 minuten onderweg waren. Moesten wachten op andere boot om teruggesleept te worden, ik werd bijna zeeziek dus heb de volgende tocht maar aan me voorbij laten gaan. Gelukkig viel er nog wat te wandelen ;-)

Sunday, June 5, 2022

beesten

langs het pad

park

Howick Garden

strand

Saturday, June 4, 2022

twas a lovely day

my abode

until tuesday, the pink house on the right, top floor

relaxing morning at the beach

in alnmouth

Friday, June 3, 2022

alnwick castle

aka hogwarts

Wednesday, June 1, 2022

onderweg naar wooler

prachtige dag vandaag

crossing the border

on the path again….

taking st. cuthbert's way to wooler
late start, had to finish a book
and let the rain pass

Tuesday, May 31, 2022

the room

of any hostel or b&b after some days of wild camping

it’s done

the pennine way, that is….en dan krijg je een gratis half pint en mag je het grote boek tekenen….leuk!

dat waren 279,5 km in 12,5 dagen. 
(+ 10 op rustdag en sightseeingdag)
Ik ben mijn lijf zeer dankbaar dat het zonder klachten meedoet aan dit soort activiteiten. 

mistige afsluiting….

jammer, geen uitzicht deze laatste ochtend op de pennine way…

Sunday, May 29, 2022

spithope bothy

what a gem!
with wood stove 😃

wild camp

met andere pennine way farer, gisteravond.
nu nog 2 nachten wild en dan kom ik dinsdag aan in kirk yetholm, eindpunt van de pennine way
de komende dagen even geen nieuwe berichten op de blog, om de batterij te sparen en waarschijnlijk ook minder bereik.